Aktualności

Kurs weekendowy – nowa grupa 9 lutego 2019

Zapraszamy na spotkanie nowej grupy na prawo jazdy kat. B – KURS WEEKENDOWY w OSK Ab-As w Miasto Poznań przy ul. Kraszewskiego 5/2 (Jezyce, Poznań, Poland – obok Rynek Jeżycki) w dniu:

9 lutego 2019 roku o godz. 9:00 (sobota).

Auta do wyboru: Renault Clio IV lub KIA Rio. Więcej informacji: http://osk.ab-as.com.pl/…/kurs-weekendowy-prawa-jazdy-kat-b/

Dołącz do nas na fb: www.facebook.com/events/2266466046922437

EGZAMIN możecie zdawać na aucie, na którym uczycie się w naszym ośrodku, info na: http://osk.ab-as.com.pl/auto-pod-word/

Zapisać można się do szkoły nauki jazdy w godzinach otwarcia biura oraz elektronicznie. Zapisy on-line trwają 24h / 7 dni w tygodniu / 365 dni w roku. Zapraszamy! 

📲 kom. 607 228 306

💻 Formularz rejestracji: http://osk.ab-as.com.pl/zapisy-online/

Prócz weekendowego kursu prawa jazdy kat. B posiadamy w ofercie: kurs stacjonarny, o którym możecie poczytać tutaj: http://osk.ab-as.com.pl/oferta/kat-b/ a szczegółowe informacje uzyskacie w naszym BOK. Do zobaczenia.

Kurs stacjonarny – nowa grupa 30 stycznia 2019

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne nowej grupy na prawo jazdy kat. B – tryb stacjonarny (edycja zimowa 2018 z Sauna Truck) w Ośrodku Szkolenia Kierowców AB-AS w Poznaniu przy ul. Kraszewskiego 5/2 w dniu:

30 stycznia 2019 roku o godz. 17:30 (środa)

Dołącz do nas na fb: www.facebook.com/events/796449610691892

Wszystkie zajęcia teoretyczne odbywają się w poniedziałki i środy o godz. 17:30. Zapisać się można do szkoły nauki jazdy w godzinach otwarcia biura oraz elektronicznie. Zapisy on-line trwają 24h / 7 dni w tygodniu / 365 dni w roku. Zapraszamy! ;-)

Świąteczny czas z AB-AS

Już niedługo, już niebawem, nocą z czwartku na piątek do Poznania tryumfalnie przyjedzie na lat kilka… ubrana w mroźną biel, kusząca sylwetką, pachnąca nowością francuskich perfum i czujna na każdą przeszkodę… a dzień później oczekujcie na #insta jej pierwszej sesji!

🎄 🎄 🎄 🎄 🎄 OSK Ab-As 🎄 🎄 🎄 🎄 🎄

#swieta #zyczenia #abas #abaspoznan #oskabas #prawko #naukajazdy #kierowca #szkolenie #kurs #prawkopoznan #bozenarodzenie #christmas #prawojazdy #jezyce #wesolychswiat

Voucher do Sauna Truck

Drodzy kursanci! Jako, że uwielbiamy wszystko co na kołach, tej zimy wyjątkowa oferta!

Wspólnie z Sauna Truck przygotowaliśmy dla Was ofertę specjalną. 14 miejsc na kurs stacjonarny prawa jazdy (start 12 grudnia 2018 r.), a dla każdego kursanta voucher uprawniający do 2 seansów – 15 minutowych wraz z osobą towarzyszącą w Sauna Truck.

Dostępność sauny każdorazowo będzie ogłaszana w formie wydarzenia na oficjalnym profilu Sauna Truck – z czego dwa odbędą się na naszym placu manewrowym, reszta nad Jeziorem Kierskim. Zapisz się na kurs prawa jazdy w naszym klimatycznym OSK i ogrzej się tej zimy poznając oryginalny pomysł na biznes naszego kolegi. Zapraszamy!