Aktualności

Multimedialna nowość!

Drodzy kursanci!

Nie ma nic lepszego niż zobaczyć samych siebie w akcji! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom proponujemy Wam mały multimedialny dodatek do Waszych jazd. Pojazd Renault Clio IV, oprócz rejestratora jazdy został wyposażony w tablet. Jeśli jakakolwiek sytuacja, która zaistniała w trakcie jazd jest dla Was niejasna, chcielibyście zobaczyć samych siebie w akcji na powtórce, instruktor w trakcie lub po jazdach dokona z Wami analizy wykorzystując sprzęt. Polecamy szczególnie w sytuacjach trudnych, często powielanych błędach i w celu lepszego zrozumienia zadań egzaminacyjnych. Dodatkowo, jeśli zdecydujecie się na wypożyczenie naszego pojazdu do WORD Poznań, instruktor towarzyszący Wam na egzaminie państwowym obejrzy z Wami najciekawsze sytuacje w poczekalni w oczekiwaniu na egzaminatora. Polecamy!

P.S. Nie rozpowszechniamy nagrań w sieci i nie użyczamy ich na poczet Waszej pamiątki.

Nowa grupa weekendowa A lub M: 19 maja 2018

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne nowej grupy na prawo jazdy kat. B – tryb weekendowy w Ośrodku Szkolenia Kierowców AB-AS w Poznaniu przy ul. Kraszewskiego 5/2 w dniu:

19 maja 2018 roku o godz. 9:00 (sobota)

Do wyboru teraz macie dwie opcje, tego kursu:

  1. MANUAL (KIA Rio / Renault Clio IV). Więcej informacji na: www.ab-as.com.pl/oferta/kurs-weekendowy-prawa-jazdy-kat-b/
  2. AUTOMAT (Fiat 500). Więcej informacji na: www.ab-as.com.pl/oferta/kurs-weekendowy-prawa-jazdy-kat-b-automat-osk-abas-poznan/

Dołącz do nas na fb: www.facebook.com/events/210239006375333/

Wszystkie zajęcia teoretyczne odbywają się w soboty od godz. 9:00. Zapisać się można do szkoły nauki jazdy w godzinach otwarcia biura oraz elektronicznie. Zapisy on-line trwają 24h / 7 dni w tygodniu / 365 dni w roku. Zapraszamy! ;-)

Nowa grupa stacjonarna A lub M: 14 maja 2018

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne nowej grupy na prawo jazdy kat. B – tryb stacjonarny [A]utomat lub [M]anual w Ośrodku Szkolenia Kierowców AB-AS w Poznaniu przy ul. Kraszewskiego 5/2 w dniu:

14 maja 2018 roku o godz. 17:30 (poniedziałek)

Dołącz do nas na fb: www.facebook.com/events/1618594684925903/

Wszystkie zajęcia teoretyczne odbywają się w poniedziałki i środy o godz. 17:30. Zapisać się można do szkoły nauki jazdy w godzinach otwarcia biura oraz elektronicznie. Zapisy on-line trwają 24h / 7 dni w tygodniu / 365 dni w roku. Zapraszamy! ;-)