Auto pod WORD

W tym kalendarzu sprawdzisz, jakie terminy i godziny są dostępne w danej chwili, aby zarezerwować pojazd z OSK AB-AS na egzamin praktyczny w WORD w Poznaniu. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o tel. 607 228 306

OSK AB-AS informuje, że jest u nas dostępna opcja wypożyczenia Renault Clio IV na Egzamin Państwowy do WORD Poznań. Oto procedura zapisu:

  • Wypożyczenie Clio IV dotyczy TYLKO kursantów zdających sam Egzamin Praktyczny, bez teorii (Egzamin Teoretyczny musi być już zdany osobno, w innym dniu).
  • Należy wybrać termin z kalendarza poniżej i zgrać go z dostępnym terminem w WORD Poznań (osobiście lub przez portal InfoCar). Niezwłocznie należy poinformować OSK AB-AS o rezerwacji (SMS pod nr 607 228 306 – data, imię i nazwisko), tak by termin został zablokowany i nie widniał w kalendarzu.
  • Z racji asysty instruktora w procesie wypożyczenia pojazdu, należy zgłosić ten fakt w WORD Poznań, po wcześniejszej konsultacji Telefon / E-Mail / Facebook odnośnie danych instruktora (imię, nazwisko, nr uprawnień).
  • Wypełnione druki należy przedłożyć w WORD Poznań maksymalnie 5 dni przed egzaminem (najlepiej od razu, w momencie zapisu). Druki do pobrania:
  • Należy uiścić opłatę za wypożyczenie Clio IV, zgodnie z » CENNIKIEM «, najpóźniej dzień przed datą Egzaminu Państwowego. W przypadku braku opłaty OSK AB-AS nie udostępni zdającemu pojazdu co skutkuje utratą terminu w WORD Poznań. Jeśli pojazd nie będzie mógł być podstawiony z winy OSK AB-AS, kursant umawia kolejny termin Egzaminu w WORD Poznań na koszt OSK AB-AS.
  • Pojazd zostanie podstawiony na teren WORD Poznań na 45 min. przed Egzaminem Praktycznym.